Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
Моят блог в Blog.bg
Постинги в блога
06.03 11:30 -
Все повече въпроси изникват за хижа"Петрохан"
Защо не позволяват на госпожа Асенова да види мъртвият си син?
Дали защото по тялото му има следи от побой и насилие,които не изчезват толкова бързо и се изчаква да настъпи по-осезаемо трупно разлагане-което говори,че синът й не се е сам...
Дали защото по тялото му има следи от побой и насилие,които не изчезват толкова бързо и се изчаква да настъпи по-осезаемо трупно разлагане-което говори,че синът й не се е сам...
06.03 05:10 -
Защо в Гърция и в други държави,
на работниците и пенсионерите им изплащат често,13 и 14 заплата и пенсия,а в България няма такива добавки?
Зщото,в България си имаме Мутрата Борисов с агентурното име "БУДА"на ДС-ако в Гърция и други държави,си имаха такава Мутра Психопа...
Зщото,в България си имаме Мутрата Борисов с агентурното име "БУДА"на ДС-ако в Гърция и други държави,си имаха такава Мутра Психопа...
04.03 08:15 -
Простотиите Борисови!
Свободата била въпрос на личен избор!?
Питам;може ли човек да е свободен,в среда от несвободни хора?
Отговорът е категорично НЕ!!!
Питам;може ли човек да е свободен,в среда от несвободни хора?
Отговорът е категорично НЕ!!!
03.03 05:59 -
Да благодарим на "лошата" Русия,
че ни избави от Османското робство с цената на над 250 000 загинали войници!!!
Благодарим ти Русия!!!
Благодарим ти Русия!!!
са знчително,в някои случаи и двойно и тройно по-високи?
Защото,както в ЕС,така и България подкрепя и финансира войната в Украйна!!!
Това финансиране не пада от небето,а се взема от вашия джоб-от тока,водата,горивата,храните и други услуг...
Защото,както в ЕС,така и България подкрепя и финансира войната в Украйна!!!
Това финансиране не пада от небето,а се взема от вашия джоб-от тока,водата,горивата,храните и други услуг...
27.02 08:38 -
КЪМ СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО
Служебното правителство да спре на Прокуратурата и ВСС заплатите,парното,тока и водата.
На кой човек в България,след като му е изтекъл трудовият договор,продължава да получава заплата,та да се прави изключение за ГЛ.Прокурор и ВСС?
Служеб...
На кой човек в България,след като му е изтекъл трудовият договор,продължава да получава заплата,та да се прави изключение за ГЛ.Прокурор и ВСС?
Служеб...
26.02 08:08 -
Какво искат народите по целия Свят?
ДВЕ НЕЩА ИСКАТ НАРОДИТЕ;МИР И СПРАВЕДЛИВОСТ!
ЗАЩО ИМ СЕ ОТКАЗВАТ ?
ПОРАДИ ХИЩНИЧЕСКИЯТ ХАРАКТЕР НА КАПИТАЛИЗМА!
ЗАЩО ИМ СЕ ОТКАЗВАТ ?
ПОРАДИ ХИЩНИЧЕСКИЯТ ХАРАКТЕР НА КАПИТАЛИЗМА!
23.02 06:24 -
ЧЕСТНИТЕ ИЗБОРИ В БЪЛГАРИЯ,
ПРИКЛЮЧИХА ОЩЕ ПРЕДИ ДА СА ЗАПОЧНАЛИ.
НАЙ-КРАТКИЯ ВИЦ;"ЧЕСТНИ ИЗБОРИ В БЪЛГАРИЯ"???
ИВАНЧО ПИТА ТАТКО СИ;-ТАТЕ,КАКВА Е РАЗЛИКАТА,МЕЖДУ ЧЕСТНИТЕ И НЕЧЕСТНИТЕ ИЗБОРИ?
НАЙ-КРАТКИЯ ВИЦ;"ЧЕСТНИ ИЗБОРИ В БЪЛГАРИЯ"???
ИВАНЧО ПИТА ТАТКО СИ;-ТАТЕ,КАКВА Е РАЗЛИКАТА,МЕЖДУ ЧЕСТНИТЕ И НЕЧЕСТНИТЕ ИЗБОРИ?
22.02 08:05 -
Оставка и съд за правителството,съставено от негодници-
съд и за Йотова за национално предателство.Вкарват България във война,а на тези национални предатели не им пука!!!
В България не е проведен референдум,нито за ЕС,нито за НАТО-как си позволяват да говорят от името на НАРОДА?
В България не е проведен референдум,нито за ЕС,нито за НАТО-как си позволяват да говорят от името на НАРОДА?
19.02 12:02 -
Новото правителство
Едни негодници,бяха заменене от други негодници.
Много министри,а кой ще работи?
Много министри,а кой ще работи?
17.02 15:22 -
Служебното правителство е почти готово...
Избраните са, кадри и лица от старите ленти.Подбрани от Борисов-Пеевски и одобрени от ДС.Остава само Йотова да сложи печата.
16.02 04:12 -
НАРОДЕ???? КЪСАТА ПАМЕТ НА СТРАХЛИВИЯ НАРОД
Много бързо се забрави,че в досиетата на ДС под агентурнато име "БУДА",се криеше Бойко Борисов-днес по-известен,като Мутрата Борисов;един страхлив престъпен Психопат,който с цялото си нахалство искаше народа дори да го обича!
Днес се ч...
Днес се ч...
15.02 19:15 -
Омертата,около истината за "Петрохан"май се пропука
Всичко е било точно пред очите ни,но никой не смее да посочи,кой е този ВЕЛИК политик,който е организирал и опъвал чадър над престъпната педофилска секта на "Петрохан"!?
14.02 14:24 -
Днес е "Задушница".
Да се помoлим тихо за умрелите и упокой на техните души.
14.02 07:54 -
Истината за хижата на "Петрохан"излезе наяве.
Вече е ясно,че групата около Калушев е група от педераси и педофили,прикрити зад източна религия,повявали си,че безнаказано могат да манипулират възрастни и деца,с единствена цел;обогстяване,развращаване на българите и постигане на влас...
