Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
Моят блог в Blog.bg
Постинги в блога от 07.05.2026 г.
Още в първият пленарен ден в НС,стана ясно,че Радев здраво се е прегърнал с Борисов и Пеевски.
Радев си беше мижитурка,като президент,мижитурка ще си остане и като Мн.Прсдседатател.
Жалко,че хората се подлъгаха по нищо говоренето му и бяха...
Радев си беше мижитурка,като президент,мижитурка ще си остане и като Мн.Прсдседатател.
Жалко,че хората се подлъгаха по нищо говоренето му и бяха...
