Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
Постинг
07.05 12:44 -
Очакванията на българите към Радев не се оправдаха и няма да се оправдаят и занапред
Още в първият пленарен ден в НС,стана ясно,че Радев здраво се е прегърнал с Борисов и Пеевски.
Радев си беше мижитурка,като президент,мижитурка ще си остане и като Мн.Прсдседатател.
Жалко,че хората се подлъгаха по нищо говоренето му и бяха излъгани най-брутално!!!
Единствено в настоящия момент,можем да благодарим на служебното правителство,което си свърши отлично задълженията!!!
Радев си беше мижитурка,като президент,мижитурка ще си остане и като Мн.Прсдседатател.
Жалко,че хората се подлъгаха по нищо говоренето му и бяха излъгани най-брутално!!!
Единствено в настоящия момент,можем да благодарим на служебното правителство,което си свърши отлично задълженията!!!
Италиански експерт: Не закачай мечката, ...
Всички на хранилката са и телкаджии.
"Всичко свърши ": Американцит...
Всички на хранилката са и телкаджии.
"Всичко свърши ": Американцит...
Следващ постинг
Предишен постинг
Чакайте бе, още не е започнал да управлява.
цитирайСлужебното правителство свърши нещо потайно и явно- недобро
Сключи десетгодишен договор с неизвестни и неясни клаузи
За какво може да бъде този договор, сключен със страна, издържана отвън? Не е трудно, мислещ човек, да се досети, каква е работата?!
Браво, брависимо на служебното правителство! В същото време нямаше по пет евро за Великденски?
Мерсим на такова правителство! Да си харчат, как им казваха?....
И каква тълпа отиде да присъства на подписването? Тук работата намирисва!?
цитирайСключи десетгодишен договор с неизвестни и неясни клаузи
За какво може да бъде този договор, сключен със страна, издържана отвън? Не е трудно, мислещ човек, да се досети, каква е работата?!
Браво, брависимо на служебното правителство! В същото време нямаше по пет евро за Великденски?
Мерсим на такова правителство! Да си харчат, как им казваха?....
И каква тълпа отиде да присъства на подписването? Тук работата намирисва!?
нямам представа,какви скрити договори са подписани-не съм толкова навътре в нещата.
Поздрав за коментара!
цитирайПоздрав за коментара!

