Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
За този блог
Автор: andrei
Категория: Политика
Прочетен: 2634909
Постинги: 1209
Коментари: 2447
Гласове: 11497
Архив
Постинг
19.05 10:12 - Правителството на Радев обсъжда
Автор: andrei Категория: Политика   
Прочетен: 238 Коментари: 1 Гласове:
3

Последна промяна: 19.05 10:15


неща,които да изглеждат,че прави нещо,а на практика просто тупа топката,както всички правителства до сега,с едно кратко изключение на Служебното правителство.

Категорично стои против идеята служителите в държавната администрация да им се удържат ДОД и осигуровки,както е при всички останали работещи хора.

Защо ли?Запазва си един 600 000 електорат,който би гласувал за това правителство при бъдещи избори.

Позната до болка практика-нали?! Толкова може мижитурката Радев и сбирщината около него.

Останалите няколко милиона българи са невидими за него!!!Наистина пълна мижитурка и мръсник!!!



Гласувай:
3



Следващ постинг
Предишен постинг

1. kvg55 - andrei,
19.05 22:16
От бюджета излязло – в бюджета влязло. Да се въртят парите и създават работа на счетоводството. Има ли смисъл?
цитирай
Търсене

Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930