Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
За този блог
Автор: andrei
Категория: Политика
Прочетен: 2634943
Постинги: 1209
Коментари: 2447
Гласове: 11497
Архив
Постинг
01.06 10:45 - Нещо за търговските вериги
Автор: andrei Категория: Политика   
Прочетен: 1054 Коментари: 1 Гласове:
8


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Добре,че са търговските вериги,иначе народа щеше да измре от глад!!!

Отидете в кое да е квартално магазинче и ще видите,че цените са двойно и тройно по-високи от тези в търговските вериги.Дори наблюдавам,че малките магазини си зареждат стока,като я купуват от тъговските вериги и я препродават на двойни и тройни цени.

Така,че не плювайте по тъговските вериги,а им благодарете,че ги има!!! 



Гласувай:
8



1. kvg55 - andrei,
01.06 22:42
Кварталните магазинчета при мен едно по едно затвориха.
цитирай
Търсене

Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930