Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. vitolux
Постинг
01.06 10:45 -
Нещо за търговските вериги
Добре,че са търговските вериги,иначе народа щеше да измре от глад!!!
Отидете в кое да е квартално магазинче и ще видите,че цените са двойно и тройно по-високи от тези в търговските вериги.Дори наблюдавам,че малките магазини си зареждат стока,като я купуват от тъговските вериги и я препродават на двойни и тройни цени.
Така,че не плювайте по тъговските вериги,а им благодарете,че ги има!!!
Отидете в кое да е квартално магазинче и ще видите,че цените са двойно и тройно по-високи от тези в търговските вериги.Дори наблюдавам,че малките магазини си зареждат стока,като я купуват от тъговските вериги и я препродават на двойни и тройни цени.
Така,че не плювайте по тъговските вериги,а им благодарете,че ги има!!!
Аман от навлеци ....и такива трябвало да...
Рецепта за онлайн просветление и йога
"Всичко свърши ": Американцит...
Рецепта за онлайн просветление и йога
"Всичко свърши ": Американцит...
Следващ постинг
Предишен постинг

